Temptations imagery

DLACZEGO KARMA BEZZBOŻOWA CRAVE

W CRAVE rozumiemy, czego naprawdę potrzebuje Twój pupil w jedzeniu, aby zaspokoić swoje potrzeby i pragnienia. Wierzymy, że należy ufać prawdziwym instynktom zwierząt domowych i traktować je z szacunkiem. Receptury karmy bezzbożowej CRAVE opracowujemy w zgodzie z rygorystyczną analizą i ekspertyzą naukową, a także instynktami zwierząt, uzyskując w ten sposób smak jakiego naturalnie oczekują. Odkryj nasze produkty, które szanują zwierzęcą naturę: sucha i mokra karma dla psów i kotów oraz przysmaki dla psów.

WYPRODUKOWANO PRZY UŻYCIU W 100% NATURALNEGO BIAŁKA ZWIERZĘCEGO

Wszystkie receptury bezzbożowej karmy dla psów i kotów CRAVE™ zawsze zawierają wysokiej jakości białko zwierzęce, bo wierzymy, że należy ufać prawdziwej naturze zwierząt domowych i szanować ją.

chicken
Grain Free

KARMA BEZZBOŻOWA

Dzięki 0% zawartości zbóż w każdym opakowaniu bezzbożowej karmy, zwierzęta domowe mogą w 100% cieszyć się większą ilością wysokiej jakości białka zwierzęcego, które instynktownie kochają.

WYSOKA ZAWARTOŚĆ BIAŁKA W KARMIE BEZZBOŻOWEJ

Bogate w białko receptury dostarczają składników odżywczych zapewniając zwierzęciu siłę i zdrowie. Karmy bezzbożowe mają smak, który zwierzęta domowe uwielbiają, oraz dają im odpowiednią ilość energii do zabawy.

salmon
×

CRAVE™ Dry Dog with Protein from Chicken